מתקנים מתנפחים לארועים

להזמנת מתקני מים מתנפחים חייגו עכשיו ! 050-5510394 או צרו עימנו קשר

[highlighter color="light-blue"]יום הולדת, חתונה, בר-בת מצווה, ברית ובריתה.. חיינו מוצפים באירועים, וכבר קשה לזכור מה התרחש היכן.. אז כיצד נוכל להפוך דווקא את האירוע שלנו לחגיגה בלתי נשכחת?[/highlighter]

[lizatom_slider name="%d7%9e%d7%aa%d7%a0%d7%a4%d7%97%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%90%d7%a8%d7%95%d7%a2%d7%99%d7%9d-%d7%a1%d7%9c%d7%99%d7%99%d7%93%d7%a8"]

הסוד לאירוע בלתי נשכח טמון באטרקציות – כך שהאטרקציות המוצלחות ביותר הן אלו שיחרטו את האירוע בזיכרון המשתתפים – כמו מתקנים מתנפחים.

למה מתקנים מתנפחים? הסיבה ברורה למדי: מתקנים מתנפחים יכולים להקפיץ את האירוע שלכם לשיאים חדשים – תרתי משמע. המגוון העצום של המתקנים המתנפחים והאפשרויות המרובות שבהם ניתן לשלב אותם הופכים אותם לאטרקציה האידיאלית לכל סוג של חגיגה, ללא תלות באופי האירוע או גיל החוגגים. אפשר לשלב מתנפחים באולם, בתוך משרדי חברה, בחצר, בבריכה, בחוף הים – הכל אפשרי, כשהיעד שעומד למול עינינו הוא מיקסום ההנאה באירוע.

[highlighter color="light-blue"]רק אצל המומחים![/highlighter]

אודי חבצלת מציע:

[accordions][accordion title='שירות וניסיון']

שירות השכרה מושלם של מתקנים מתנפחים לאירוע, הכולל השכרה + מפעיל. צברנו ניסיון רב ומומחיות לאחר שסיפקנו לאינספור עסקים, חברות ולקוחות פרטיים מתקנים מתנפחים, שהפכו את האירוע לרגע שנחרט בליבם.

[/accordion][accordion title='מגוון רחב של פעילויות']

ODT, מתקנים מתנפחים לדשא, מתקנים מתנפחים לבריכה, משחקי שולחן וחשיבה, מענה לכל הגילאים, משחקים וירטואליים, ביתני יריד, משחקים של פעם, אירועים לימי הולדת, בר מצווה ואירועי חברה, יכולת לתת מענה למספר רב של משתתפים ועוד.

[/accordion][accordion title='ידע ומומחיות']

אודי חבצלת יודעים לתת מענה למגוון רחב של צרכים. אתם תגדירו את האירוע, מספר המשתתפים והגילאים ואודי יספק חוויה בלתי נשכחת.

[/accordion][/accordions]

[highlighter color="violet"] השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם בשעות הקרובות עם הצעה מיוחדת לאירוע מיוחד:[/highlighter]

השם שלך (חובה)

הדואר האלקרוני שלך (חובה)

מספר שניתן להשיג אותך

ההודעה שלך