אטרקציות לבר מצווה אקסטרים

אטרקציות לבר מצווה בתחום האקסטרים – לא יושבים בשקט !

נערים ונערות בגיל מצווה הם כאלה שבדרך כלל קשה למצוא אותם במקום אחד. הם קמים ויושבים, הולכים וחוזרים, קופצים ומטפסים – גם אם הם מנסים להתבגר בכוח ומתכחשים לזה שהם עדיין קצת ילדים בנשמתם, הרי שפעילות אקטיבית היא עדיין הפעילות האהובה עליהם ביותר, במיוחד בגיל ההורמונים המשתוללים והצורך לפרוק אנרגיה.

אטרקציות לבר מצווה בתחום האקסטרים- העיקר לזוז, והרבה !

בנים ובנות חובבי אקסטרים ימצאו מספר רעיונות מצוינים למסיבה, הכוללת אטרקציות לבר מצווה מתחום זה, ואגב – גם בנות המצווה לא נשארות מקופחות, ואותן פעילויות יתאימו מאוד גם כמיני אטרקציות לבת מצווה , לחגיגה מפתיעה ואקטיבית :

1.    אטרקציות לבר מצווה על גלגלים– מכוניות מוטו-קרוס בנהיגה עצמית המאפשרות לכל האורחים לנסוע בשלווה או להתחרות ביניהן בשלל תחרויות מצחיקות, כיפיות ומהנות. פעילויות הנהיגה הן פעולות אקסטרים מלאות התרגשות וקצב, המציבות את בעל האירוע במרכז. אותן מכוניות לנהיגה עצמית מתאימות גם למידותיהם של האורחים המבוגרים באירוע, המתחברים במהירות לאפשרויות המוטוריות שבפניהם ולוקחים חלק מלא בפעילות.

2.    גם מתנפחים יכולים לשמש אטרקציות לבר מצווה– קירות מתנפחים לטיפוס, זירות איגרוף וסומו, משחקי קרבות בהם אף אחד לא נפגע, משחקי גלשן ומשיכות חבל – מתנפחים הם הנאה גדולה לכל גיל ולכל ילד, גם לחוגגי בר ובת מצווה שמהר מאוד יאבדו את העכבות וישתוללו בכיף. מתקני אקסטרים מתנפחים המשמשים כמוקדי אטרקציות לבת מצווה או בר מצווה הם בטוחים במיוחד, מלווים במפעילים מקצועיים הבקיאים בכל כללי הבטיחות הנדרשים להפעלת המתקן, ומבטיחים הנאה מושלמת לאורך כל הערב.

3.    ומה לגבי משחקי אקסטרים נוספים ? מסיבה הכוללת אטרקציות לבר מצווה מהסוג האקסטרימי, לא יכולה שלא לכלול את השור הזועם שמשתולל ומאיים להשליך את הרוכב מעל גבו, כדור מתהפך ענק אליו נקשרים המשתתפים ומתגלגלים עד-דלא-ידע, ושלל פעילויות, מכונות, וסוגי אטרקציות לבת מצווה ולבר מצווה המשלבות כיף אמיתי ואדרנלין בגוף – העיקר לזוז, והרבה !

ומה לגבי אטרקציות לבת מצווה בתחום האקסטרים ? האם מתאימות לכולן ?

רבים נוטים לחשוב כי רק בנים יעדיפו מסיבות אקסטרים כפי שתוארו לעיל, אולם הנסיון הרב שלנו בהפקת אירועי מצווה מלמד כי גם בנות תוכלנה ליהנות משפע אטרקציות לבת מצווה בתחום האקסטרים, ולמעשה תתחברנה בשמחה לכל אחת מהפעילויות שהוזכרו. חשוב כמובן לשאול את הנערה החוגגת למשאלות ליבה ולהתאים את אופי המסיבה לרצונותיה, אולם אפשרו לנערות להישאר עוד קצת ילדות בנפשן, ולערוך מסיבה פעילה הכוללת אטרקציות לבת מצווה מהתחום המוטורי והספורטיבי. כמובן שבעת הצורך, ניתן לשלב מספר מתחמים באירוע ולכלול לצד מתחמי האקסטרים גם אטרקציות לבת מצווה מהזן הרגוע יותר – עצה שטובה תמיד ומאפשרת לכל האורחים למצוא את מקומם.

העיקר שיהיה שמח 🙂

צריכים עזרה?

השאירו פרטים ונציג שלנו יצור אתכם קשר בהקדם