מתקני מים לבריכה

מתקני מים – התענוג הרטוב

אחת הדרכים הטובות ביותר לחגוג אירועים שמחים היא באמצעות אטרקציות לאירועים המתאימות לכל המשתתפים.
כאשר מדובר בשילוב מתקנים מתנפחים המתאימים למים, לבריכה או לים, הרי שזוהי החגיגה הקיצית המושלמת. אף מסיבת בריכה איננה שלמה ללא מתקנים מתנפחים למים, המזמינים את כל הנוכחים להשתולל, להירטב ולצחוק.

מתקנים מתנפחים למים – לא לילדים בלבד!

ישנו מיתוס כאילו רק לילדים מגיע ליהנות על מתקנים מתנפחים או באמצעות אטרקציות לאירועים, כאשר למעשה כיום ניתן למצוא מתקנים מתנפחים למבוגרים, המתאימים למסיבות פרטיות, לימי כיף וגיבוש של עובדים, לימי הולדת וחגיגות, או לכל סיבה מיוחדת שתמצאו. למען האמת, כל מי שנפשו צעירה, והוא יודע להעריך אטרקציות לאירועים ושעשועי מים, ימצא את עצמו נהנה ממתקני מים ויצבור חוויות בלתי נשכחות.

באמצעות שילוב מתקנים מתנפחים בחגיגה שלכם, המתאימים למים, תוכלו לבצע ולהנחות תחרויות ספורטיביות מצחיקות, לעודד גיבוש וקרבה בין המשתתפים, ולספק להם חוויה מלהיבה במיוחד וזכרונות נעימים.

תוכלו למצוא מגוון רחב של מתקנים מתנפחים למים בצורת מגלשות באורכים שונים, עליהן מטפסים, כמו גם מתקנים מתנפחים בצורת גשרים צפים, המשלבים ציפה ותנודות, ומהווים קרקע מושלמת למבחר משחקים ותחרויות. כמו כן תמצאו מתקני מים שנועדו למנוחה ושעשוע, כמו בריכות קצף, ואפילו מתקנים מתנפחים
אתגריים יותר, המשלבים טיפוס. רק תבחרו!

מתקנים מתנפחים זה אודי חבצלת

ב"אודי חבצלת" הופכים את ההנאה שלכם להתמחות שלנו. נשמח להתאים עבורכם מתקנים מתנפחים למים בהתאם לכמות החוגגים, לאופיים ולהעדפותיהם. מנסיוננו הרב למדנו, כי שילוב של מתקנים מתנפחים לא משאיר אף אחד מהחוגגים אדיש, ובניגוד לאירועים אחרים, אירוע, שבו משולבים מתקנים מתנפחים למים, מחייב את כל המשתתפים ליהנות. בסופו של דבר, זו המטרה של כל חגיגה!

צריכים עזרה?

השאירו פרטים ונציג שלנו יצור אתכם קשר בהקדם