מתקני מים למדשאות

מתקנים מתנפחים למדשאות – המסיבה הכי טובה של הקיץ!

מארגנים מסיבה בבריכה? יום גיבוש לעובדים בחברה? חגיגת יום הולדת מיוחדת בבגדי ים? שילוב של מתקנים מתנפחים ומים יכול להקפיץ את האירוע הקיצי שלכם לשיאים חדשים, ולהישאר בגדר זיכרון מתוק של יום חווייתי ומיוחד עבור כל המשתתפים.

מתקנים מתנפחים על המים – לא רק גלגל ים

כולנו יודעים כמה כיף להיכנס אל הים עם גלגל ים או מזרון, וכמה נעים לצוף על פני המים. מהיום ניתן לשלב מתקנים מתנפחים במים, שלוקחים את ההנאה הפשוטה הזו כמה דרגות קדימה.
אצלנו ב"אודי חבצלת" ניתן למצוא מתקנים מתנפחים למים במגוון אדיר של אפשרויות: גשרים צפים, מגלשות גדולות, מתקן השור הזועם ושפע של מתקנים מתנפחים נוספים המאפשרים שעשועי מים ספורטיביים או נינוחים לבחירתכם.

שילוב של אטרקציות לאירועים בדמותם של מתקנים מתנפחים מאפשר לכם לערוך תחרויות ספורטיביות משעשעות בסגנון אולימפיאדת מים, המתאימה לימי גיבוש וכיף של עובדים בחברות, למסיבות פרטיות ולכל אירוע קיצי אחר, ומתן פרסים סמליים למנצחים.

מתקנים מתנפחים רק אצל המומחים

בחירה של מתקנים מתנפחים נכונים ומקצועיים עשויה לעשות את ההבדל בין אירוע מוצלח ובין סתם עוד אירוע. מהסיבה הזו רצוי לבחור חברה רצינית, מנוסה ובעלת שם, שתוכל להתאים עבורכם מתקנים מתנפחים לים ולחוף בצורה האופטימאלית והבטוחה ביותר, ואף להציע עבורכם משחקים קבוצתיים ספורטיביים והנחייה.

אנחנו ב"אודי חבצלת" גאים לספק לאינספור חברות, עסקים ולקוחות פרטיים מתקנים מתנפחים, שהופכים עבורם כל אירוע קטן להצלחה גדולה.

צריכים עזרה?

השאירו פרטים ונציג שלנו יצור אתכם קשר בהקדם