השיקולים בבחירת אטרקציות לבר מצווה ולבת מצווה

מהם השיקולים המנחים בבחירת אטרקציות לבר מצווה ולבת מצווה ?


מסיבת מצווה
היא מסיבה שאינה פשוטה לארגון, בעיקר מצד הורי חתן או כלת השמחה המוצאים עצמם מתלבטים בין רצונם לערוך לילדם את "מסיבת חייו", ובין השיקולים הכלכליים שאי אפשר להתעלם מהם. כיצד ניתן איפוא לפשר בין השניים, ומהם השיקולים המנחים בבחירת אטרקציות לבר מצווה או לבת מצווה ?

שיקול ראשון בבחירת אטרקציות לבר מצווה – שאלו את פי הנער (או הנערה)

הגורם המרכזי והראשון הנדרש להכריע בבחירת אטרקציות לבר מצווה או לבת מצווה, הוא הנער או הנערה החוגגים, שבוודאי יודעים כבר, כיצד הם היו רוצים שמסיבת המצווה שלהם תיראה. נסו לתאם ביניכם ציפיות לגבי מספר האורחים שישתתפו באירוע, מיקומו, ונסו להתוות יחד את אופי האירוע כפי שאתם רואים אותו – האם באולם בערב או במסיבה בצהרים, האם יכללו בו אטרקציות לבר מצווה מתחום האקסטרים או משחקי הוידאו, או אטרקציות לבת מצווה מתחום הטיפוח והספא ?

שיקול שני בבחירת אטרקציות לאירועים – השיקול הכלכלי

השיקול הכלכלי הוא כזה שאולי פחות נעים לדבר עליו, אבל הוא שיקול מרכזי, ואנחנו מפצירים בכם שלא לחרוג מתקציב, שאתם יכולים להרשות לעצמכם לאירוע. זיכרו כי אירוע בת או בר מצווה אינו חתונה, וכי אין צורך או טעם להפציץ באירוע גרנדיוזי אם אינכם יכולים לעמוד בתשלומיו (ובכל מקרה, עדיף שתשמרו את הכסף לטובת חסכון לנער המצווה, לצורכי לימודים, דירה, או מסיבת חתונה יוקרתית). גם אם בתכם מעוניינת במיני אטרקציות לבת מצווה שעלותן יקרה מדי, וגם אם בנכם אומר שהוא חייב אטרקציות לבר מצווה בתצורת זירת ענק של משחקי וידאו, זה הזמן להוריד אותם אל הקרקע ולהסביר להם מה אתם יכולים ולא יכולים להרשות לעצמכם.

והכי טוב – להיוועץ במומחי אירועים בעת בחירת אטרקציות לבת מצווה או לבר מצווה

מומחי ארגון האירועים באודי חבצלת יוכלו להתאים עבורכם את תמהיל האירוע האידיאלי לנער או לנערה שלכם, ולמצוא בדיוק את אותם אטרקציות לבת מצווה או לבר מצווה, שירימו את האירוע ויהפכו אותו לבלתי נשכח. תארו לנו מה אתם רוצים ומהו התקציב שלכם, והשאירו לנו להפתיע אתכם בשפע רעיונות מקוריים לפעילויות ומוקדי משיכה באירוע, שיהפכו אותו לאטרקטיבי ואיכותי במיוחד.

זיכרו כי בשורה התחתונה, בכל מקום ומועד שתבחרו, בכל תמהיל או כמות אורחים שתנכח באירוע, יהיו אלה אטרקציות לבת מצווה או לבר מצווה שיעשו את האירוע, והן בדיוק הדברים שעליהם ידברו האורחים שלכם ואותם יזכרו בתכם או בנכם לשארית ימי חייו. בדיוק מהסיבה הזו חשוב שתלוו במומחים להפקת אירועים ובחירת אטרקציות לבת מצווה ובר מצווה לאורך כל הדרך, ותיהנו משפע מידע ואפשרויות לאירוע המושלם עבורכם.

והכי חשוב – שיהיה במזל !

צריכים עזרה?

השאירו פרטים ונציג שלנו יצור אתכם קשר בהקדם