הפעלות לבת מצווה – למסיבה שהיא "מואי כיף" !

הפעלות לבת מצווה – בדיוק כמו שהיא חולמת

מסיבת בת המצוה של כל נערה מתבגרת הינה אירוע משמעותי ומרגש מאוד, ואתם ודאי מתכוננים אליו כבר זמן רב. כדי שהמסיבה תהיה בדיוק כמו שהיא רוצה וחולמת ומייחלת לו, נסקור בפניכם את אפשרויות הפעלות לבת מצווה הקיימות, מהן תצטרכו רק לבחור :
1. הפעלות לבת מצווה בבריכת שחיה – בריכת שחיה היא כיף אדיר לבני כל הגילאים, ואין ספק שכלת בת המצווה וחבריה יהנו מאוד במסיבה כזו – מתנפחים מיוחדים שאפשר לקפוץ מהם למים, משחקי בריכה היתוליים שיעשו כיף אדיר, והרבה הרבה מים, צווחות אושר, והשתוללות בריאה.
2. הפעלות לבת מצווה בסגנון נחלת בנימין – אין, אין מתבגרת שלא אוהבת לשוטט בנחלת בנימין ובמקומות דומים. הפעלות לבת מצווה הכוללות שילוב של השופינג הזרוק עם חפצי האומנות, אהובות על כל בנות המין היפה, בכל גיל, וגם על הבנים, גם אם הם לא תמיד יודו בזה…. הפעלות לבת מצווה בסגנון הזה כוללות למשל  קריקטוריסט, שיצייר את אורחי האירוע וישאיר בידיהם מזכרת יפה, או למשל מישהי שקולעת צמות ותשמח לעבור על כל ראשי האורחות (ואורחים נועזים עם שיער ארוך), או אפילו הפעלות לבת מצווה הכוללות עמדת קעקועים ואיפור אומנותי.
3. הפעלות לבת מצווה בתחום המיסטיקה – תחום שמסקרן ואהוב מאוד – הפעלות לבת מצווה בתחום זה כוללות עמדות קריאה בקלפים וקריאה בכף יד, קריאה בקפה ונומרולוגיה – מפעילות התחנות הן מיסטיקניות מקצועיות שתשמחנה לקרוא את אופיים של אורחי המסיבה, ואולי אף לנבא את עתידם (מעניין אם הן תנחשנה אילו מתנות תקבל החוגגת…)
4. משחקי מחשב, קונסולה ומשחקים וירטואלים – כן, גם בנות אוהבות ! כלת בת המצוה וחבריה ישמחו מאוד לגלות הפעלות לבת מצווה הכוללות משחקים אלקטרונים, טורנירים מלהיבים וכיף. משחקי מחשב הם אטרקציה תמידית, וכל משתתפי המסיבה, בכל גיל, ישמחו לשלוח יד (ואצבע) ולשחק.

הפעלות לבת מצווה – הבחירה בידיכם !

כאמור, קיימות שפע אפשרויות הפעלות לבת מצווה – עליכם ההורים ועל החוגגת, בתכם, רק לבחור. אם משחקי מחשב ואם הפעלות יצירה, אם הפעלות לבת מצווה
בבריכה או באולם – אנחנו , בחברת אודי חבצלת, נדע להתאים לכם את הפעלות לבת מצווה המתאימות לכם, לתקציב ולמקום האירוע. נביא את כל הציוד ונדאג להקמתו, ונארגן לכן מסיבה בדיוק כמו שהיא תמיד רצתה וחלמה שתהייה לה.
והכי חשוב – שיהיה במזל טוב !

צריכים עזרה?

השאירו פרטים ונציג שלנו יצור אתכם קשר בהקדם