מתקנים מתנפחים בחוף הים – המסיבה הכי טובה של הקיץ!

מתקנים מתנפחים בחוף – לא רק גלגל ים

כולנו יודעים כמה כיף להיכנס אל הים עם גלגל ים או מזרון, וכמה נעים לצוף על פני המים בשילוב עם תנודות הים. מהיום ניתן לשלב מתקנים מתנפחים בים, שלוקחים את ההנאה הפשוטה הזו כמה דרגות קדימה. אצלנו ב"כיף בתנועה" ניתן למצוא מתקנים מתנפחים לים במגוון אדיר של אפשרויות: גשרים צפים, מגלשות גדולות, מתקן השור הזועם, בריכה גדולה הממוקמת בתוך המים, ממנה ניתן לקפוץ לים, ושפע של מתקנים מתנפחים נוספים, המתאימים הן לחוף עצמו והן למים, ומאפשרים שעשועי מים ספורטיביים או נינוחים לבחירתכם.

שילוב של אטרקציות לאירועים בדמותם של מתקנים מתנפחים מאפשר לכם לערוך תחרויות ספורטיביות משעשעות בסגנון אולימפיאדת מים, המתאימה לימי גיבוש וכיף של עובדים בחברות, למסיבות פרטיות ולכל אירוע קיצי אחר, ומתן פרסים סמליים למנצחים.

כל משתתף בחגיגה או באירוע שלכם יוכל למצוא לעצמו את ההנאה הפרטית שלו או להשתלב במשחקים קבוצתיים על החוף או בתוך הים.

מתקנים מתנפחים רק אצל המומחים

בחירה של מתקנים מתנפחים נכונים ומקצועיים עשויה לעשות את ההבדל בין אירוע מוצלח ובין סתם עוד אירוע. מהסיבה הזו רצוי לבחור חברה רצינית, מנוסה ובעלת שם, שתוכל להתאים עבורכם מתקנים מתנפחים לים ולחוף בצורה האופטימאלית והבטוחה ביותר, ואף להציע עבורכם משחקים קבוצתיים ספורטיביים והנחייה.

אנחנו ב"אודי חבצלת" גאים לספק לאינספור חברות, עסקים ולקוחות פרטיים מתקנים מתנפחים, שהופכים עבורם כל אירוע קטן להצלחה גדולה

צריכים עזרה?

השאירו פרטים ונציג שלנו יצור אתכם קשר בהקדם