בר / בת מצווה

בר מצווה – ותודה להוריי….

חגיגת בר או בת מצווה היא חגיגה בעלת משמעות מיוחדת. היא מתרחשת רק פעם בחיים, מסמלת את המעבר המרגש בין הילדות ובין הנערות, ויש לה משמעויות עמוקות מבחינה חברתית ודתית כאחד. מהסיבה הזו רבים אוהבים לחגוג אירוע מצווה בצורה חגיגית ומפוארת, במיוחד עם דגש על התאמה של אטרקציות לבר מצווה, על מנת ליצור את המסיבה המושלמת ולהותיר את הילדים היקרים עם זכרון מתוק שילווה אותם כל חייהם.

בר/ת מצווה – להורים או לילדים?

חגיגת מצווה היא תמיד חגיגה שהארגון שלה הוא מאתגר. הנסיון לשלב בין אטרקציות לאירועים עבור המבוגרים ובין אטרקציות לבר או בת מצווה, שכל החגיגה למעשה נועדה עבורם, עשוי להיות לא פשוט. לעיתים נעשית הפרדה בין האירועים החגיגיים הרשמיים, אלו שמתאימים למבוגרים, ובין המסיבה הקלילה והצעירה המיועדת לילדים, ובמקרה כזה קל יותר למצוא  אטרקציות לאירועים ייעודיות לכל גיל. בעוד שהמבוגרים ייהנו מתוכנית אמנותית, המשלבת חינוך או ריקודים, הילדים יעדיפו על פי רוב אטרקציות לבת מצווה או בר מצווה שיספקו יותר אקשן ועניין. כיום, ניתן למצוא אטרקציות לבר מצווה מכל המינים והסוגים, ועבור הילדים מדובר בגן עדן של חידושים והמצאות.

אודי חבצלת- המומחים שלכם לאירועי מצווה

רק נסיון רב, ידע מקצועי וציוד איכותי בשילוב עם אהבה אמיתית ורצון למלא לחוגגים את החלומות, הם שהביאו אותנו להתמחות באירועי מצווה. ברשותנו מבחר אדיר של מתקנים מתנפחים ושל אטרקציות לבר מצווה שתוכלו לבחור ולהתאים על פי סגנונכם האישי, העדפותיכם ואופיו של הקהל שלכם. המגוון העצום של אטרקציות לבר מצווה יתאים גם לאחרון האורחים שלכם, ואל תתפלאו אם תמצאו גם את המבוגרים נמשכים אל אותן אטרקציות לאירועים, ומעבירים את החגיגה שלכם בצורה חווייתית ובלתי נשכחת.

צריכים עזרה?

השאירו פרטים ונציג שלנו יצור אתכם קשר בהקדם