אטרקציות לאירועים

מתקני נוער ומבוגרים – מתנפחים משמחה….

אטרקציות לאירועים,אטרקציות לבר מצווה,מאגר הידע סגור לתגובות על מתקני נוער ומבוגרים – מתנפחים משמחה….

מתקנים מתנפחים – זה לא של תינוקות?!

פעם מקובל היה לחשוב, כי מתקנים מתנפחים מתאימים רק לילדים קטנים, תינוקות או פעוטות. לשמחתנו, העידן ההוא חלף, והיום ניתן למצוא שפע של מתקנים  מתנפחים לבני נוער ולמבוגרים, המתאימים לחגיגות בר מצווה, ימי הולדת, וגם לאירועי חברה, ימי כיף, ימי גיבוש וכן הלאה. המבוגרים מצידם מפגינים התלהבות רבה לגלות, כי יש מי שחשב גם עליהם ולא קיפח אותם.

המבחר האדיר של מתקנים מתנפחים יותיר אתכם מבולבלים: האם להעדיף אטרקציות לאירועים בדמות מתקנים אקסטרימיים ואתגריים? אולי כדאי לבחור דווקא מתקנים מתנפחים שנועדו לתחרויות ספורטיביות שתוכלו להנחות? או שאולי בעצם עדיף לבחור מתקנים מתנפחים, שניתן רק להשתעשע בהם במים או על חוף הים?!

חברה מקצועית של אטרקציות לבר/ת מצווה, או לאירועים אחרים, תוכל לייעץ לכם ולבנות עבורכם את השילוב הנכון ביותר תוך התאמה לאופי האירוע, לכמות ולסגנון המשתתפים, לתקציב ולהעדפות שלכם.

אודי חבצלת לכל הגילאים

ב"אודי חבצלת" אנחנו לא מקפחים את המבוגרים ואת בני הנוער. תוכלו למצוא אצלנו מגוון אדיר של אטרקציות לאירועים, המתאימות במיוחד לבני נוער ולמבוגרים, תוך חלוקה לפעילויות קבוצתיות, תחרויות או שעשועים אישיים. תגלו אצלנו מבחר משחקים כמו השור הזועם, תחרויות סומו, קירות טיפוס, זירות אגרוף, משחקי גלשן, מתקנים אקסטרימיים ומלאי אקשן ועוד ועוד. נשמח להוכיח לכם, כי גם בני נוער ומבוגרים יכולים לשמוח וליהנות ממש כמו ילדים קטנים, אם לא יותר.

שתף