בלוג מאמרים ומידע

איך הופכים אירוע לבלתי נשכח?

פשוט מאוד: גורמים למשתתפים בו להנות באופן ייחודי שאותו הם יזכרו לעד. אך איך נגרום להם הנאה צרופה שכזו? הדרך הטובה ביותר להבטיח הנאה באירוע

קרא עוד »

מתקדמים לאטרקציות חדשניות עבור כל סוגי האירועים

רוב התמורות בתחום האטרקציות לאירועים מושפעות מחידושים טכנולוגיים. יחד עם זאת, אפשר לראות גם לא מעט אטרקציות אשר עוברות שינוי דווקא כתוצאה מדרישות הקהל. לדוגמא, רק בשנים האחרונות החלו המשחקים הוירטואליים ואביזרי החשמל להיות חלק בלתי נפרד מכל אירוע

קרא עוד »

כיצד מגבשים אטרקציה לאירוע?

התחום העשיר והמורכב של אטרקציות לאירועים נוגע לגורמים רבים. מלבד מארגני האירוע ומפיקי האטרקציות עצמם, יש להתייחס גם אל האורחים ואל הקהל המגיע ליהנות מהפעילויות. לכל אחד מהם שיקולים וצרכים שונים והסנכרון ביניהם הוא זה שקובע במידה רבה את הצלחת האירוע.

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על אטרקציות לאירועים

מלבד אטרקציות המיועדות לבר מצווה, בת מצווה או ימי הולדת ישנן גם אטרקציות חברתיים ועבור אוכלוסיה בוגרת. על מנת להבין את ההבדלים בין סוגים שונים של אטרקציות לאירועים כדאי לבצע פילוח מדויק, להבין את הצרכים של כל קהל יעד ולהגדיר את האטרקציות המתאימות

קרא עוד »

למה הכוונה כשאומרים אטרקציות לאירועים, אטרקציות לבר מצווה ועוד?

קיימים אינספור סוגים של אטרקציות וזאת לאינספור סוגים של אירועים. בין אירועים אלו ניתן למצוא חתונות, בר – מצוות, בת – מצוות, מסיבות רווקים או רווקות, בריתות מילה ועוד סוגים רבים אחרים של אירועים.

קרא עוד »

שילוב אטרקציות בבר מצווה

אם אתם כהורים מחפשים אטרקציות לבר מצווה של הילד שלכם, אתם יכולים להיות מופתעים עד כמה העולם הזה מורכב ומלא בהפתעות. לא מדובר על אטרקציות לבר מצווה כמו שהיה נהוג עד לפני כעשור או שניים, אלא מדובר על מציאות שונה לחלוטין בה נתפס אירוע משמעותי ומכונן כבר מצווה באור אחר לגמרי.

קרא עוד »

להפוך את בר המצווה לכייף גדול

כל ילד מחכה לרגע שבו הוא יוכרז כחתן בר מצווה ויוכלו כבר לחגוג לו את האירוע החשוב ביותר בחייו, עד לחתונה לפחות. בר המצווה הוא אירוע בעל איכות מאוד גדולה ומשמעות גדולה לא פחות ועל ההורים לדעת כיצד להפיק לילד שלהם את המסיבה הגדולה ביותר שהם יכולים להרשות לעצמם. כל מה שצריך זה חוויות.

קרא עוד »

אטרקציות לבר מצווה – כולם שמחים עכשיו

האתר החדש של אודי חבצלת, מציג את ההצלחה הגדולה. האתר והחברה, שנותנים מענה לכל אירוע, לכל קהל שהוא, ממשיכים בעבודתם רבת השנים. החברה שמפיקה את האירועים הכי מוצלחים, מציעה לכם להצטרף לקהל הלקוחות המרוצה ולהתחיל ליהנות.

קרא עוד »

מתקנים מתנפחים בחוף הים – המסיבה הכי טובה של הקיץ!

מגוון אדיר של מתקנים מתנפחים: גשרים צפים, מגלשות גדולות, מתקן השור הזועם, בריכה גדולה הממוקמת בתוך המים, ממנה ניתן לקפוץ לים, ושפע של מתקנים מתנפחים נוספים, המתאימים הן לחוף עצמו והן למים, ומאפשרים שעשועי מים ספורטיביים או נינוחים לבחירתכם.

קרא עוד »

מתקני מים – התענוג הרטוב

באמצעות שילוב מתקנים מתנפחים בחגיגה שלכם, המתאימים למים, תוכלו לבצע ולהנחות תחרויות ספורטיביות מצחיקות, לעודד גיבוש וקרבה בין המשתתפים, ולספק להם חוויה מלהיבה במיוחד וזכרונות נעימים.

קרא עוד »

כשהילדים נהנים, כולם נהנים

בין אם אתם עורכים יום הולדת לילד, ומעוניינים לשלב אטרקציות לאירועים שיתאימו לילדים, ובין אם מדובר באירוע של מבוגרים, שיהיו נוכחים בו ילדים רבים, השילוב של מתקנים מתנפחים לילדים ישיג את המטרה.

קרא עוד »

מתקני נוער ומבוגרים – מתנפחים משמחה….

אצלנו לא מקפחים את המבוגרים ואת בני הנוער. תוכלו למצוא מגוון אדיר של אטרקציות לאירועים, המתאימות במיוחד לבני נוער ולמבוגרים, תוך חלוקה לפעילויות קבוצתיות, תחרויות או שעשועים אישיים.

קרא עוד »

יום כיף אחד – והשנה שמחה יותר

ארגון של ימי כיף הכוללים אטרקציות לאירועים או מתקנים מתנפחים הם הזדמנות מצויינת לפרוק מתחים ולחצים, להשאיר מאחורינו את הדאגות והמטלות, ולהתפנות לחלוטין לעבור חוויות מרגשות שיעניקו לנו אנרגיות חדשות.

קרא עוד »

ימי ספורט וגיבוש – זריקת המרץ החדשה

ימי גיבוש וספורט נועדו לשבור את שגרת העבודה של העובדים, להוציא אותם מהמסגרת שלהם, מהתפקידים ומהמעמד שלהם בחברה, להעניק להם חוויות ספורטיביות שיעצימו את המיומנויות שלהם ולקרב ביניהם.

קרא עוד »

אטרקציות לאירועים מסביב לשולחן

כיום ניתן למצוא גם אטרקציות לאירועים המשלבות משחקי חשיבה מסוגים שונים, ושולחנות משחק במגוון עצום של אפשרויות, דוגמת קזינו, שולחנות כדורגל והוקי, ביליארד ועוד. הפעילויות הללו יכולות להתקיים הן בתור אטרקציות לבר מצווה או בת מצווה, והן עבור כל אירוע אחר, מסיבה, יום הולדת או אפילו אירוע חברה.

קרא עוד »

הפעלות לבת מצווה – למסיבה שהיא "מואי כיף" !

מסיבת בת המצוה של כל נערה מתבגרת הינה אירוע משמעותי ומרגש מאוד, ואתם ודאי מתכוננים אליו כבר זמן רב. כדי שהמסיבה תהיה בדיוק כמו שהיא רוצה וחולמת ומייחלת לו, נסקור בפניכם את אפשרויות הפעלות לבת מצווה הקיימות, מהן תצטרכו רק לבחור.

קרא עוד »

בר מצווה – ותודה להוריי…

חגיגת מצווה היא תמיד חגיגה שהארגון שלה הוא מאתגר. הנסיון לשלב בין אטרקציות לאירועים עבור המבוגרים ובין אטרקציות לבר או בת מצווה, שכל החגיגה למעשה נועדה עבורם, עשוי להיות לא פשוט. לעיתים נעשית הפרדה בין האירועים החגיגיים הרשמיים, אלו שמתאימים למבוגרים, ובין המסיבה הקלילה והצעירה המיועדת לילדים, ובמקרה כזה קל יותר למצוא אטרקציות לאירועים ייעודיות לכל גיל. בעוד שהמבוגרים ייהנו מתוכנית אמנותית או ריקודים, הילדים יעדיפו על פי רוב אטרקציות לבת מצווה או בר מצווה שיספקו יותר אקשן ועניין.

קרא עוד »

אטרקציות לבר מצווה אקסטרים

מסיבה הכוללת אטרקציות לבר מצווה מהסוג האקסטרימי, לא יכולה שלא לכלול את השור הזועם שמשתולל ומאיים להשליך את הרוכב מעל גבו, כדור מתהפך ענק אליו נקשרים המשתתפים ומתגלגלים עד-דלא-ידע, ושלל פעילויות, מכונות, וסוגי אטרקציות לבת מצווה ולבר מצווה המשלבות כיף אמיתי ואדרנלין בגוף.

קרא עוד »

השיקולים בבחירת אטרקציות לבר מצווה ולבת מצווה

זיכרו כי בשורה התחתונה, בכל תמהיל או כמות אורחים שתנכח באירוע, יהיו אלה אטרקציות לבת מצווה או לבר מצווה שיעשו את האירוע, והן בדיוק הדברים שעליהם ידברו האורחים שלכם ואותם יזכרו בתכם או בנכם לשארית ימי חייו.

קרא עוד »